kerkoj burre per martes sorted by
relevance

Admin12.07.2021

Online

Po ketu kjo qenka Mod: Mbetem te befasuara te dyjat si kishin pasur fatin te njejt shendetin ne fund te fundit.
1403
Admin29.07.2021

Pershnetje , jam nje grua 37 vjece nga Zvicrra dhe kerkoj burre.

'' Hajt doktor se tanat jan kan ne kete gjendje dhe sot i kan femijet si eshte me se miri'' edhe kjo ben mire kur te kthehet ateje'' Tha Vjerri.
9908
Admin04.09.2021

Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

170 i gjate trup sportiv.
Admin11.08.2021

20 vjet e martuar pa BURRÊ

Burri i par desh vec qef e ish kokra dembelit.
6805
Admin24.08.2021

Online

.
2400
Admin10.08.2021

blog.airbridge.io

Dhe tjetra, sa shume e ulin kurrizin disa njerez.
407
Admin14.07.2021

Online

Ne kete shtepi nuk tregojn 2 her burrat per te njejtin problem E mora si nje verejtje por kjo nuk mbaroi me kaq.
2003
Admin14.07.2021

Kerkoj miq

Mire po kishte Gabuar Rende nese gjith cka deri ateher ne jeten e saj ishte ferr tash me zbuloi se ka ferr mbi ferrtash me thene thjesht ajo nisi jeten ne nje burg , Burri dilte ne mengjes dhe merrte qelesin e deres me vete shkyqte telefonin e shtepis ndaloej qdo Ardhje te te aferme ne shtepi shpetimi ishte vetem ne daljet e shkurtura ne qytet nje her ne muaj vizita e shpejt te mjeku dhe kthimi prapa ne te merrin e 4 mureve.
8904
Admin05.08.2021

Kerkoj miq

Te jete e sinqerte, mosha 25 deri 30 vjece gjatesia te jete nga 165 e lart,te jete e lezetshme ne paraqitje.
6206